fbpx

Atom Master Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Atom Master firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Atom Master firması 2019 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, 5 adet adet bayi ve 30 kişilik istihdam ile bayilik veren Atom Master Bayilik Bilgileri.
Kardan %2 pay alarak ile çalışmaktadır.

Atom Master Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Atom Master, Akdeniz’de sıkça tercih edilen, içerisinde süt, muz, bal ve özel baharatlar olan “atom” başta olmak üzere  rengarenk ve lezzetli buz gibi içecekleriyle ünü ir mekan. İsteğe göre kafe ya da büfe olarak da kurulabiliyor.

İthal atom makinesi, rengarenk sunumları, özel karışımları ve -5 derecede geniz donduran “atom subzero” ile Alanya’da efsane olmuştur.

1993 yılında Alanya’da aile işletmesi olarak “Tropikal” ismiyle başlamıştır. Sonralarında “Atom Station” olarak tanınmıştır, şimdi ise “Atom Master” olarak tüm Türkiye’ye yayılıyor. Gelen talepler doğrultusunda 2019’da franchise vermeye başladı. Alanya ve Kemer başta olmak üzere 5 franchise verdi, büyük şehirler, turistik yerler ve yoğun alışveriş merkezlerinden gelecek başvuruları kabul etmektedir.

Yaz aylarında sorbe kıvamında “Atom Subzero” ile ferahlatıyor, kış aylarında ise buhar tutulan atom ile espressoyu buluşturan “Atom Steam” iç ısıtıyor. Dondurulmuş tropikal  meyve özleri ve taze sıkılmış meyveler ile hazırlanan tamamıyla doğal olan “smoothy” hayatınıza mükemmel bir tat katıyor. İçecek çeşitlerinin yanı sıra, sandviç, pasta gibi yiyecek çeşitleri ile konuklarını ağırlıyor.

Franchise

Atom Master franchise anlaşması 6 yıl ile başlar ve 6 yıl uzatma ile toplamda 12 yıl sürmektedir. Özel olarak yapılan makinenin bayilik dışına çıkmaması için ödemesi 9 yılda yapılır, iyeliği ise 12. yılın sonunda devredilmektedir. Belirtilen sürelerden daha erken  ayrılanlara amortisman düşülüp ödediği para iade edilmektedir.

Bölgeye göre iki çeşit kafe olarak açılmaktadır; 60.000-65.000 Euro toplam yatırımla “Fresh” kafe 45.000-50.000 toplam yatırımla “Express” büfe açılabilmektedir. Öncelik olarak turistik  yerler hedeflenirken, büyük şehirlerde cazip yatırım fırsatları sunuyor.

Bölgeye göre Express (büfe) ya da Fresh (cafe) açılabilmektedir. Tatil yörelerinde ve büyük şehirlerde işlek cadde ve AVM’ler tercih edilir. 6+6 sene süreyle toplamda 12 sene bölge koruma veriliyor. Özel olarak yapılan makinenin iyeliği anlaşmanın sonunda merkeze geri veriliyor.

Dekorasyon olarak tıpkı atomlarda olduğu gibi renkli dekorlar tercih edilmektedir. Hammadde ana bayiden dondurulmuş şekilde gelip süt ve meyve eklenerek bulunduğu bayide hazırlanmaktadır. Çalışanlar eğitimini ana bayide ve çalışacağı bayide almaktadır. Müşteriler siparişlerini self servis şeklinde bankodan alır.

atom master

Yatırım ve karlılık

Konsepte bağlı olarak franchise giriş bedeli 5-10 bin , başlangıç yatırımı 40-60 bin € arasında değişiyor.  Aylık franchise kullanım bedeli başta %1, sonra %2 alınıyor. Yatırımın geri dönüşü azami 2 yıl olacak şekilde uygun yerler seçiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma