fbpx

Bebegen Bebek Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Bebegen firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Bebegen firması 2016 yılından beri E-Ticaret sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 5 adet işletme adeti, 7 adet adet bayi ve 100 kişilik istihdam ile bayilik veren Bebegen Bebek Bayilik Bilgileri.

Bebegen Bebek Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Bebegen markası bebeğinize dair her şey sloganıyla 2016 yılında Türkiye’de en kaliteli yerli üretim ürünleri en ucuz fiyatlarla anne ve bebeklerin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur.

E – ticaret alt yapısıyla başlayan firmamız her ay on binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Mağazalara gidip alışveriş yapamayan anne ve anne adaylarına kolaylık sağlamak için ekonomik fiyatlarla her bütçeye uygun ürün ve hizmet sunmaktadır.

Diğer bayilik veren markaları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hizmet kalitemiz gereği %100 müşteri memnuniyetiyle başlamış olduğumuz bu yolculukta mağazalaşarak tüm Türkiye’de ve yurt dışında ailelerin rahatlıkla alışveriş yapmasını sağlayacak mağaza Konseptleri oluşturulmuştur. Bu nedenle bayilikler verilecektir. İhtiyaç duyulan bütün bebek ürünlerini, mağazalarımızda ve ebeveynlerin hizmetine sunmaktayız. E – ticaret alt yapımız sayesinde sürekli ve devamlı olan reklamlarımız ile bayi ve mağazalarımıza satış desteği verilmektedir. Özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgisini çeken BEBEGEN düşük bütçeli yatırımlar ile bayilik ile mağaza açma imkanı sunmaktadır. 

İstenilen Mağaza Konsepti: 

Minumum 50 metrekare ve üzerinde, şehir merkezlerinde,ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan 3 metreden daha geniş vitrine sahip olan mağazalar tercih edilmektedir.

Büyük Şehirlerde açılacak mağaza ve konsept, yatırımcı ile yüz yüze detaylı görüşmeler ile yapılacaktır.
Bebegen firmasının tüm mağazalarında olduğu gibi aynı dekor ve tabela kullanılmaktadır. Mağazaların doğru yönetilmesi,merkez bağlantıları ve sağlıklı bir altyapı için yine tarafımızca belirli olan mağazacılık programı kullanılmaktadır. Yatırımcıların bizzat başında bulunmadığı mağazalarda hem bayi sahibi hem de Bebegen koordinatörlük grubunun mağazayı kontrol altında tutması ve bazı olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla kamera sistemi kurulmaktadır.

Neden Bebegen Bebek Franchise:

%100 PAMUKLU , %100 YERLİ ÜRETİM , %100 YERLİ SERMAYE
Bebegen bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız bebek ürünleri gibi pek çok ürüne ulaşmanız mümkün olacak. Üstelik sıkça yaptığımız kampanya indirimler ile de daha kârlı bir alışveriş imkanına ulaşabileceksiniz. Ülkemizin dört bir yanında mağazalaşarak yeni anneleri mutlu etmenin gururunu bizimle yaşamak istiyorsanız sizi firmamıza bekliyoruz!


Kar Marjı: Ürün çeşitlerine göre kar marjı ortalama %40
İsim hakkı bedeli: Bebegen Mağaza için 2020 yılında yatırımcılarımızı korumak adına herhangi bir isim hakkı ücreti alınmayacaktır. Dekorasyon ve İlk ürün alım maliyeti : En düşük 50 mt2 bir mağaza için 20.000 ₺ dekorasyon maliyeti 30.000 ₺ ilk ürün alım maliyeti oluşmaktadır (Bu tutar mağazanın vitrin ve duvar alanı genişliğine göre değişmektedir).

Toplamda minimum 50.000  – 100.000 ₺ aralığında yatırım bütçesi gerekmektedir Ödemelerimiz peşin olarak yapılmaktadır, kredi kartına taksit imkanı vardır.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Tüm anne ve bebek ürünleri 
  • Hedef Bölgeler : Türkiye Geneli Ortalama Şube 
  • Kurulum Süresi : 30 gün 
  • Reklam Katılım Ücreti : Alınmıyor 
  • Gelirden Pay : Alınmıyor
  • Bebegen Bebe Market Bayiliği Kazanç Tablosu Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 6-24 Ay 
  • Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği,Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
bebek

Bebegen Bebek Bayilik Bilgileri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma