fbpx

BEX Coffee & Chocolate Bayilik Bilgileri

Bu sayfada BEX Coffee & Chocolate firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. BEX Coffee & Chocolate firması 2019 yılından beri Gıda Hizmet sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 2 adet adet bayi ile bayilik veren BEX Coffee & Chocolate Bayilik Bilgileri.

BEX Coffee & Chocolate Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

BEX Coffee & Chocolate

Günümüzde yeni neslin enerjisinden, yeni şeylere açık olmasından ve lezzet anlayışından ilham alan BEX Coffee & Chocolate, gençlerde de olduğu gibi hayatta yenilikler denemenin, başarılı olmanın, kendine özgün olmanın ve daha iyiye ulaşmanın hedefiyle kurulmuştur. BEX Coffee & Chocolate çıktığı günden bu güne bir çok kalbi feth etmiştir. Kalpleri feth etmesinin en büyük sebebi ise dünyanın farklı bölgelerinde yetişen kahve çekirdeklerinin güzelliği ve bu kahve çekirdeklerinin en ileri tekniklerle kavurularak enfes kahve deneyimine dönüştürmeleridir. Markanın çok özel ve iddialı tatları damaklarda şölene yol açmaktadır. Markanın self servis hizmet sistemi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özgün tasarımı ve ambiyansıylada sıcak keyifli bir ortamı bizlere sunarak memnuniyetimizi artırmaktadır. Böylelikle BEX Coffee & Chocolate Bayilik açısından da tercih edilebilecek bir marka haline gelmiştir.

Kahvenin insan üzerindeki etkileri herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Kahve tüketim halinde insanlara enerji vermektedir. BEX Coffee & Chocolate kahvenin verdiği enerjiden ilham alarak yola çıkmıştır. Bunun yanı sıra konseptlerinde müziğede oldukça önemli bir ağırlık vermektedirler. Günümüzde oldukça popüler olan Spotify gibi global müzik programlarında özenle seçilmiş şarkılarla dolu playlistlere sahiptirler. BEX Coffee & Chocolate, ürünlerindeki kaliteyi müzik ile harmanlayarak müşterilerine dinamik, genç bir kafe deneyimi yaşatmaktadır. Marka molalarda hayatı renklendirmek ve mutluluğu kolay sunabilmek için kolay ulaşılabilir AVM ve cadde mağazaları ile yeni nesil bir hizmet deneyimi sunmaktadır.

BEX Coffee & Chocolate, Yavuztürk, İstanbul

BEX Coffe & Chocolate’nin bir çok yenilikçi sıcak, soğuk içecekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra maharetle hazırlanan pastalar, kruvasanlar, kukiler, artizan çikolatalar ve daha fazlasına menüsünde yer vermektedirler. BEX Coffee & Chocolate, yeni nesil dinamik ve genç kahve kavramını franchise sistemiyle ülkemizde ve dünya çapında büyütmeyi planlıyorlar. BEX Coffee & Chocolate Bayilik vermek için karmaşıklıktan uzak ve standartların dışına çıkmayan standartları koruyan yapısıyla yatırımcılarına işletme kolaylığı sağlamayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma