fbpx

Dominos Pizza Bayilik

Bu sayfada firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. firması yılından beri sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe ile bayilik veren Dominos Pizza Bayilik.

Dominos Pizza Bayilik Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Bu yazıda Dominos Pizza Bayilik bilgileri bulunmaktadır. 1996 yılından bu yana Dominos Pizza hizmt vermektedir.

Günümüz şartlarında iş hayatının yoğunluğundan dolayı yemek yeme alışkanlığı sipariş usulüne doğru evrilmiş durumdadır. Dominos pizza birçok ülkede de olduğu gibi Türkiyede de yüzlerce şubeye sahiptir. Aynı zamanda markanın tüm dünya ülkelerinde hala daha gelişimi ve şube sayısındaki artışı devam etmektedir.

Dominos pizzanın müşterilerine teslim süresi olarak “30 Dakikada teslim” diyerek garanti vermesi sektörde benzer olmayan hızlı bir teslimat seçeneği sunması, bayilik konusunda yatırımcılara tasarımından, eğitimine kadar her açıdan yardım ediyor olması Dominos pizza bayilik almak isteyenler için teşvik edici bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Dominos Pizza, Öne çıkan Pizza kavramıyla sunduğu çeşitli pizzalar ile hemen herkese uygun bir seviyeye taşımaktadır. Bunların yanı sıra en önemlisi de çok uygun ücretler ile insanların tüketim yapmasına olanak tanıması bir yatırımcı için ihtiyacı olan tüm unsurları fazlası ile elde etmesine olanak tanımasından dolayı Dominos Pizza Bayilik olarak tercih edilmektedir.

Dominos Pizza Bayilik Şartları:

Dominos Pizza, İşletmenin başında duracak kişilerinen az %51 hisseye sahip olmasını istemektedir.

Finansal gücünün orttalama 250.000 – 270.000 USD olmasını istemektedir. KDV yatırımı karşılayabilecek seviyede olması istenmektedir.

Bu kişinin zamanının büyük bir bölümünü ve enerjisini Dominos Pizza dükkanına ayırması istenmektedir.

Ön protokol dönemindeki teorik ve pratik eğitimlerde başarılı olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma