fbpx

Ejderha Atesi Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Ejderha Atesi firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Ejderha Atesi firması 2015 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, 1 adet adet bayi ve 6 kişilik istihdam ile bayilik veren Ejderha Atesi Bayilik Bilgileri.

Ejderha Atesi Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Ejderha Ateşi, sizlere sunduğu olanaklar, sağladığı destekler, uygun bütçeli franchise giriş bedeli ve yüksek kar marjı ile dikkat çekerek sizler ile birlikte hızlıca büyümeyi hedefliyor. Kendisi gibi yenliklere açık  bayi ya da iş ortakları arayan markamızın bir parçası olmak istiyorsanız bu formu doldurarak aileye ortak olabilirsiniz.

Ejderha Ateşi Nedir?

Atmosferde yüzde 78 azot, yüzde 21 oksijen bulunmaktadır. 2008 senesinde Jose Andres’in buluşu ile içeceklere katılarak insanlara sunuldu.

Yurt dışında 2008 senesinden beri azot gazını sıvı olarak sağlıklı ve güvenilir bir şekilde bir çok gıda mamullerinde kullanılmaktadır. Bu sıvı azotu sağlıklı tatlandırıcılar ile yiyecek ve içeceklerle siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

ejderha ateşi

FRANCHİSE

Bayi ya da ortak arayan yenilikçi girişimcilerimiz için çok uygun olarak, düşük maliyetle %300 – %500 kâr marjı ile sizlere büyük bir olanak sağlamaktadır. Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız satış izni olan tüm açık ve kapalı alanlarda tercihinize göre stantlı ya da stantsız olarak bayilik alabilirsiniz. Genellikle alışveriş merkezleri, lunaparklar ve yoğun caddeleri tercih edilmektedir.

Franchising hakkında bilgi almak için;

+09 (544) 845 07 55 ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma