fbpx

Erikli Su Bayilik

Bu sayfada firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. firması yılından beri Hizmet sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe ile bayilik veren Erikli Su Bayilik.

Erikli Su Bayilik Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Bu sayfada Erikli su bayilik bilgileri bulunmaktadır. Erikli su damacana veya bunun yanı sıra olarak pet bayiliği alarak düşük sermaye ile yüksek gelirlerde elde edebilirler.

Erikli su Bursa / Kestel de kurulmuş olup Türkiye’deki belki de en yüksek prestije sahip su markası konumundadır. Bursa Kestel’de kurulmuş olan Erikli su tüm yurt geneline ve ülke dışına ihraç edilmektedir. Erikli su Uludağ’ın zirvesinden çıkan doğal kaynak suyudur. Aynı zamanda el değmeden ambalajlama teknolojisine sahip olan Erikli su firması istenilen şartları sağladığı için yatırımcılarının yüzünü güldürmektedir. Bizlerde siz girişimcilerimiz için Erikli su bayilik bilgilerini ele alarak sizlere Erikli su bayilik bilgileri ve başvuru için istenenleri sizlere sunuyoruz.

erikli su bayilik

Erikli Su Bayilik Başvurusu için istenilen şartlar:

  1. İş yapacağımız yani bulunduğumuz bölgeye dağıtım yapabileceğiniz bir kamyonete sahip olmamız gerekmektedir.
  2. Bulunduğumuz bölgede büfe, bakkal, market gibi toplu satış yapabileceğimiz ve esnafa tedarik edebilecek kadar depolama alanına sahip olmamız gerekir.
  3. Bulunduğumuz bölgedeki tüketiciye en iyi şekilde hizmet edecek çalışan personele sahip olmamız gerekir.
  4. Aynı zamanda bulunduğumuz bölgede ofis ve ofis malzemeleri tedarik etmemiz gerekir. (Bu ofis malzemeleri Telefon, Bilgisayar, Faks vb.) gibi malzemelerdir.
Meet All Erikli Water Products

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma