fbpx

Gala Reklam Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Gala Reklam firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Gala Reklam firması 2010 yılından beri Reklamcılık sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, ile bayilik veren Gala Reklam Bayilik Bilgileri.

Gala Reklam Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Gala Reklam Kimdir?

Gala Reklam bayilik bilgileirnden önce kendisini biraz tanıyalım 2010 yılında 300 metre kara alan ile Açık Hava Reklamcılık alındna faaliyete başlamış olan Gala Reklam, bugün İstanbul Dudullu’da 2.000 m metre kare kapalı alan ve 300 metre kare açık alana sahip modern tesisindedir. uzmanlaşmış personeli ve alından uzman montaj ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Gala Reklam Bayilik Bilgileri Nelerdir?

Organizasyon ve Teknoloji Gala Reklam ve Mimari Dekorasyon, sektöründe bir çok projelere imzasını atmıştır. Yaptıkları işlerde müşterilerine en doğru ve en iyi yöntemleri sunmayı, istek ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları en doğru şekilde yönlendirmeyi kendilerine misyon edinmiştir

Bu hedefe ulaşmak için; tasarımdan işin onaylanmasına, onaydan üretim/imalate, üretimden uygulamaya kadar her türlü organizasyonu özenle yapmaktadır. Hedef kitlenin istenklerini hızlıca ve en etkin şekilde onaylatıp, uzman ekibiyle geçer alır ve uygulamasını gerçekleştirir.

Açık Hava Reklamcılık Nedir?

Açık Hava reklamlarının en belirgin özelliği, hedef kitlesine kolayca fark edilebilen ve akılda kalıcı yöntemlerle ulaşmasıdır. ATM kabini reklam uygulamaları, bina giydirme uygulamaları, Üç boyutlu ve iki boyutlu tabelalar ve totemler,duvar yönlendirme panoları ve levhaları, zeplin ve balon reklamları gibi açık havada geniş halk kitlelerine ulaştırılan, iletişim araçları ile sunulan bütün reklam faaliyetlerine Açık Hava Reklamcılığı denmektedir.

Reklam sektörü her geçen gün şekilini değiştiriyor olsada fiziksel reklamlar hala çok fazla revaşta. Diğer Reklam Bayilik fırsatlarını inceleyip size uygun bayilik veren firmaları bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma