fbpx

Give an Order Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Give an Order firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Give an Order firması 2020 yılından beri E-Ticaret sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, ile bayilik veren Give an Order Bayilik Bilgileri.

Give an Order Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı sağlık ve hijyene fazlasıyla ihtiyaç duyulan bu günlerde, Give an Order, kullanıcılarına temassız sipariş seçeneği sunarak maximum hijyen ve maximum güvenlik sağlıyor.
KaripNetwork tarafından geliştirilen GiveAnOrder, ilk çıkış tarihi Şubat 2017 tarihinden bu yana hizmet kalitesini arttıran bir sistem… Kurulum ve cihaz gerektirmeyen yapısıyla, başta otel olmak üzere tüm turistik işletmelere, restoranlara müthiş kolaylıklar sağlıyor. 

Give an Order

Give an Order Service Sistemi Nedir?

Give an Order Servis sistemi, konukların tablet, cep telefonu veya bilgisayarlarına QR kodu okutarak menüyü rahatça görüntüleyip kolayca sipariş verebilmesini sağlamaktadır.

TEMASSIZ SİPARİŞ – YÜKSEK HİJYEN – YÜKSEK GÜVENLİK

Konuklar, bulundukları yerlerden tablet, bilgisayar ve telefonlarından QR kodu taratarak dijital menüyü görmektedirler. Müşterilerin siparişlerini ‘Temassız’ olarak vermesi yüksek hijyen ve güvenlik sağlamaktadır.

Konuklar, bulundukları yerlerden tablet, bilgisayar ve telefonlarından QR kodu taratarak dijital menüyü görmektedirler. Müşterilerin siparişlerini ‘Temassız’ olarak vermesi yüksek hijyen ve güvenlik sağlamaktadır. Konuklar, hiçbir uygulamaya gerek olmadan sadece QR kod okutarak, kendi mobil cihazlarından sipariş verebildiği için sıfır temas ve yüksek hijyen sağlanır.

Konuklar, hiçbir uygulamaya gerek olmadan sadece QR kod okutarak, kendi mobil cihazlarından sipariş verebildiği için sıfır temas ve yüksek hijyen sağlanır.

Cihaz Yatırımı Gerektirmez

Give an Order Servisi tüm tablet, bilgisayar ve cep telefonunda herhangi bir sorun olmadan çalışır. Herhangi bir programa ihtiyaç duyulmaz. Online sipariş modülü aracılığıyla mobil cihazlardan da rahatlıkla bütün siparişler takip edilebilir ve bütün işlemler temas olmadan gerçekleştirilebilir.

Kolay Yönetici Paneli

Yönetici panelinin kullanımı çok kolaydır. Sistemi kullanan işletmeler, yönetici panelinden yemek menüsünü ekleyerek tüm siparişlerin takibini tek bir ekrandan kolayca yapabilir. Kolay yönetici paneli sayesinde 15 dakika içerisinde kullanıma başlanabilir.

Nasıl Kullanılır?

Menüye giren tüm misafirler ürünleri detayı olarak görebilirler. Ürünün resmini, malzemelerini ve porsiyon seçeneklerini görebilir. Hatta yemeğin nasıl yapıldığıyla ilgili video varsa onu da izleyebilir.

Sipariş Notu – Detaylı Ürün Özellikleri

Konuklarınız siparişlerini verirken isterlerse not ekleyebilir ya da porsiyon, ekstra malzeme ve sos seçimlerini rahatlıkla yapabilirler. Böylece konukların istekleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilmiş olur.

Menüde Çoklu Dil Seçeneği

Give An Order menüsünde farklı dil özellikleri de sunar. Menüler tüm dillerde sisteme yüklenebilir ve görüntülenebilir. Bu şekilde, servis personelinin sipariş alırken yaşadığı dilden dolayı yaşanan sorunlar, Give an Order Service sistemi sayesinde ortadan kalkmış olur. 

Memnuniyet Anketi

Sistemde bulunan anket ile konukların işletme hakkındaki düşüncelerini ve ne kadar memnun oldukları öğrenilebilir. İşletmeye ait sorular belirlenerek oluşturulan anketi, konuklar QR kodu okutarak cevaplayabilir. Ve verilen cevaplar doğrultusunda, işletmeyi “en iyi”ye götürmek için neler yapılması gerektiğiyle ilgili bir strateji oluşturulabilir.

Hesap Dondurma

Sezonluk hizmet veren işletmeler istediği zaman hesabını dondurabilir, istediği zaman da tekrar kullanmaya başlayabilir. Hesap dondurulup tekrar kullanılmaya başlandığında bilgi kaybı yaşanmaz ve tüm bilgilere tekrar ulaşılır.

Fiyat uygulamaları işletmeye göre değişmektedir. Ayrıca İlk 15 gün ücretsiz deneme süresi vardır.

Başvuru için: https://www.giveanorder.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma