fbpx

Köfteci Yusuf Bayilik

Bu sayfada firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. firması yılından beri sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe ile bayilik veren Köfteci Yusuf Bayilik.

Köfteci Yusuf Bayilik Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Bu sayfada Köfteci Yusuf bayilik bilgileri yer almaktadır. Köfteci Yusuf 1996 yılından beri Bursa ve Türkiyenin bir çok yerinde hizmet vermektedir.

1996 Yılında Bursa’nın İznik ilçesinde kurulan Köfteci Yusuf 23 yıldır kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra son dönemlerde diğer markalarıyla birlikte oldukça popüler hale gelmiştir. Popüler markaların arasında yer almasının yanı sıra Köfteci Yusuf, kar oranı olarak bakıldığında karlı ve harika bir yatırım seçeneklerinden biri olarak gösterilmektedir.

KÖFTECİ YUSUF BAYİLİK SİSTEMİ

Köfteci Yusuf Bursa başta olmak üzere Türkiyenin bir çok yerinde kurmuş olduğu bayilikleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.Günümüzde güncel olarak Türkiye sınırları içerisinde 72 adet şubesi bulunmaktadır.

Köfteci Yusufa marka olarak bakmak gerekirse Köfteci Yusuf, Döner Y, Yusuf Burger, BurgerAge, Yol Boyu Lezetleri Kamenta, Ekmek Arası Y olarak kendi içinde markalara bölünmüştür.

Fakat Köfteci Yusuf kendi içinde markalara bölünmesine ramen markasının bayiliklerini kalitesi ve lezzetinden ödün vermemek için Köfteci Yusuf bayiliklerini vermemektedir.

Fakat kendimize ait olan dükkanlar var ise ve onlarda Köfteci Yusuf açılmasını istiyorsak dükkanla ilgili bilgileri Köfteci Yusuf yönetimine iletebiliriz.

Kiralık Yer Önerisi:

  • Öneride bulunduğumuz lokasyon hakkında bilgiler,
  • Kişisel iletişim bilgilerimiz,
  • Önerdiğimiz yere ait detaylı bilgiler,Dükkana ait teknik bilgiler, gerekli izin bilgileri,
  • Dükkana ait gerekli izin belgeleri ve teknik bilgiler,
  • Önerdiğimiz yere ve dükkana ait detaylı resimler,
Büyüme şampiyonu Köfteci Yusuf oldu - Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma