fbpx

Konya Lezzet Döner Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Konya Lezzet Döner firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Konya Lezzet Döner firması 1970 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 4 adet işletme adeti, ile bayilik veren Konya Lezzet Döner Bayilik Bilgileri.

Konya Lezzet Döner Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

1970 senesinde Konya’ da başlayan lezzet döner yolculuğu şu günlerde ülkemizin en büyük dönerci zinciri olmayı hedefleyerek yola devam etmektedir. Special sosuyla hazırlanmış dönerle bütünleşen ürünleri doğrudan tüketiciye  ulaştırma fikriyle hareket eden firmamız pazara yön verecek potansiyele sahiptir. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada bilinen firma olma yolunda ilerlemektedir, bu düşünce doğrultusunda sizlerle birlikte büyümeyi hedeflemektedir.

lezzet döner

Konya Lezzet Dönerde Hizmet ve Kalite

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek için en baştan, karşılamadan başlıyoruz. Güler yüzlü ve misafirperver çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizi karşılıyor. Hızlı ve güzel bir şekilde hazırlayıp self servis olarak sizlere sunuyoruz.

FRANCHISE BAŞVURU ŞARTLARI

  • Önceden dondurulmuş malzeme kullanmıyoruz,
  • Zararlı katkı maddeleri kullanmıyoruz,
  • Tavuklar deri ve kemiklerden ayrılarak ince bir şekilde açılır, sonrasında iyice marina edilip şişlere takılarak bayilere dağıtılır.
  • Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş ve yönetim tecrübesi olup, Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Başvuru için formu doldurabilirsiniz.

Fiziksel Özellikler:

  • İş yeri en küçük 100 m2 ve giriş katında olmalıdır.
  • Açılan iş yerinin içinde veya yakın çevresinde kara fırın olmalı
  • Ekmekler özel tarifle anlaşmalı fırınlarda hazırlanıp devamlı taze olarak bayilere teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma