fbpx

Lova Sleep Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Lova Sleep firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Lova Sleep firması 2018 yılından beri sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 160 adet işletme adeti, 5 adet adet bayi ve 610 kişilik istihdam ile bayilik veren Lova Sleep Bayilik Bilgileri.

Lova Sleep Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Lova Sleep

Bu Sayfada Lova Sleep Bayilik bilgileri yer almaktadır. 1972 Yılında Çanakkale Biga’da Doğutaş tarafından kurulmuştur.

1972 yılında Çanakkale Biga’da kurulan Doğtaş, günümüzde 125.000 metre karelik kapalı 200.000 metre kare açık alana sahip üretim tehsisidir. Doğtaş oturma grupları ve yemek odaları dahil olmak üzere genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar üretim yapmaktadır. Doğtaş geniş ürün yelpazesiyle oldukça dikkat çekmekedir. Bunun yanı sıra Doğtaş uluslararası kalite standartlarında büyük bir ustalıkla ürettiği özgün tasarımlı modelleriyle kendi sektöründe oldukça fark yaratmaya devam etmektedir.

lova sleep

Doğtaş bütün bunların yanı sıra büyüme adına bir adım atarak 2012 yılında Kelebek Mobilya’yı da bünyesine katarak, mobilya pazarında var olan gücüne güç kattı. Doğtaş ve Kelebek mobilyanın birleşmesi sonrasında Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. AŞ. ünvanıyla tek şirket çatısı altında; Doğtaş, Kelebek Mobilya, Kelebek Mutfak&Banyo, Lova Sleep markaları ve projeli işler departmanı bütün bünyelerde birlikte olarak olarak çalışmalarda bulunmaya başladırlar. Yani Lova Sleep Markası Doğataşın ayrılmaz bir parçası olarak; 20.000 kişilik bir ailenin en yeni üyesi haline geldik. Bu yolda bize yol gösteren en önemli unsur bilgi ve teknolojidir.

Çıktığımız bu yolda başarılı olabilmek için çok çalıştık. Yeri geldi erken yattık, yeri geldi erken kalktık. Fakat asla pes etmedik. Sizlerin fikirlerini gözlemledik, dinledik ve elimizden geldiğince anladık. Tasarımdan üretime varana kadar her aşamada işleyen eller en iyi ustaların elleri, ve her bir Lova’yı en iyi şekilde ustalık eseri olarak yorumlamaya özen gösterdik.

Her zaman hedefimiz beklentilerin ötesine geçmekti. Bizler bu sebepten hep beklentilerin ötesine geçtik. Yatak ve uyku ürünleri dünyasında alışıla gelmiş olan alışkanlıkları sarsarak kuralları yeniden yazdık. Sonuç olarak bu alışkanlıkları sarsarak farkımızı bir kez daha ortaya koyduk. her ürünümüzde daima ustalığımızı konuşturduk. Bu sebeplerden ötürü vücut ortopedinize odaklanıp, size en doğal ve sağlıklı uyku ortamlarını sunmaya çalıştık. Hayatınızın çoğunu geçireceğiniz Lova sleep yataklarda en son uyku teknolojilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma