fbpx

Mus Patato Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Mus Patato firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Mus Patato firması 2019 yılından beri Fast Food sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 2 adet işletme adeti, 10 adet adet bayi ile bayilik veren Mus Patato Bayilik Bilgileri.
Kardan %6 pay alarak ile çalışmaktadır.

Mus Patato Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Herkesin çok severek yediği patatesi elde etmek artık çok basit. MUS PATATO kioskları ile çocuklarımız bu tadı eğlenerek ve öğrenerek tadacaklar. Küreselleşen dünya iktisadının beraberinde getirdiği tempolu yaşam, gıda sektörünü sürekli değişik ve seri çözümler arayışına sürüklemektedir. Bu arayışa küresel iktisada ve toplumsal statüye yardım sağlayabilmek için devamlılık ilkesiyle geliştirilen kiosklar sayesinde dünyada lider konumuna gelme hedefindeyiz.

mus patato

Fast food olarak çoğunlukla tercih edilen yiyeceğin patates olduğunu ve en çok çocukların tükettiğini ebeveynlerin de oyun alanları bulunduğu için AVM’ leri tercih etmesi, AVM’lerde de talebin fazla olmasına rağmen aperatif yemeklerin satıldığı yerlerin az olduğunu görülmüştür. AVM’ lerin küreselleşen dünya iktisadının etkisi ile emniyetli ve sosyal mekanlar olduğunu, bu tespitlerin ortak çözümü olarak kiosklarıı tasarladık.

Neden MUS PATATO?

Kiosklar organik patates mutfağını sunmanın yanı sıra sosyal sorumluluk projemiz olan yemek yeme eylemini daha eğitici ve sosyal bir mekanda yapmasını sağlar.  Mus Patato kiosklarımız sevilen bu yiyeceğe ait kolay ulaşılması ve özellikle çocuklar tarafından tüketebilmesi için hizmet vermektedir.

mus patato

Globalleşen dünya gıda sektörü üzerine onun geçen gün bir ortaya çıkmakta ve farklılaşma meydana gelmektedir.  Patatesin öncüsü olmayı hedeflemekle beraber markalaşarak tüm dünyada adından söz ettirmek istemektedir. Gıda ürünleri arasında en fazla tüketilen ve tercih edilen yiyeceğin patates olması, patatesin farklı bir boyut kazanması ve herkese ulaşabilmesi için hizmet vermektedir. Mamuller her gün tesislerde hazırlanarak bayilerimize dağıtılmaktadır. Herkese hem sağlıklı hem de keyifli bir hizmet vermektedir. Alışveriş merkezlerinde bulunan kioskları herkes tarafından erişilebilmekte, ne yiyeceğine karar veremeyenler için vazgeçilmez bir alternatif sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma