fbpx

New Well Professional Make-Up Bayilik Bilgileri

Bu sayfada New Well Professional Make-Up firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. New Well Professional Make-Up firması 1984 yılından beri Kozmetik sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 2 adet işletme adeti, 1 adet adet bayi ve 350 kişilik istihdam ile bayilik veren New Well Professional Make-Up Bayilik Bilgileri.

New Well Professional Make-Up Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Kimdir?

Sektördeki 35 yıllık tecrübesiyle Kozmetik Makyaj ve kendi yarattıkları markasıyla renkli kozmetik ürünleri ,cilt bakımı uygulamaları, epilasyon hizmetleri, saç bakım ürünleri ile makyaj ekipmanları alanında üretim yapan firma gurur veren bir Türk markasıdır.

Bayilik Bilgileri

Geniş ürün gamı ile yüksek kalite ve çeşitliliği bir araya getiren firma tüketicilerine en iyi ürünleri sunmaktadır.

Yüksek teknoloji ve kalite standartlarında, İstanbul Hadımköy OSB de bulunan 8000 M2 lik fabrikasında gerçekleştirmektedir.

New Well markası yurt içinde zincir kozmetik mağazaları ve 4000’i aşmış perakende satış mağazalarında müşterileri ulaşmaktadır ve bununla birlikte 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. Gelen yoğun istekler üzere 2018 yılında Franchise sistemiyle, ilk mağazası İstanbul Şişli Cevahir Avm’de açılmıştır

new well örnek mağaza

Kozmetik Sektörüne Yatırım Yapmak

Kozmetik sektörü, son yıllarda hızlı büyüyen sektörlerin önünde geliyor. Gerek genç nüfus, gerekse kadınların genç ve güzel görünme arzusu, erkeklerinde kişisel bakımına daha fazla önem vermesi ve e-ticaretin gelişmesi ile kozmetik satışlarının artmasını ve bu sektörü daha büyük hale getiren etmenler oluyor.

2017 yılında yurt içinde kozmetik pazarı yüzde 14 büyüyerek 11 milyar TL’ye ulaştığı söyleniyor. Yaklaşık 4 milyar TL’lik ihracat tutarlarıda bu rakamlara dahil edildiğinde yaklaşık 15 milyar TL’lik bir kozmetik ticaretinden söz ediliyor. Kozmetik sektörünün ithalat rakamı ise 1,3 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Kozmetik sektörüne yatırım yapmak bunları düşününce çok karlı gözüküyor.

Diğer Kozmetik Bayilik fırsatlarını inceleyip bu sektörü daha yakından tanıyabilirsiniz. Kozmetik sektöründeki haberler, iş ortaklıkları, yeni kozmetik iş fikirlerine işyeri açmak sayfalarından ulaşabileceğinizi unutmayın.

New Well Professional Make-Up Bayilik Bilgileri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma