fbpx

Pilav Y Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Pilav Y firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Pilav Y firması 2019 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, 6 adet adet bayi ve 6 kişilik istihdam ile bayilik veren Pilav Y Bayilik Bilgileri.

Pilav Y Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Pilav Y branşlarında uzman kişilerin çalıştığı etkili ve itimatlı bir franchise markasıdır. Mamullerimiz sağlık ve temizlik kurallarına uygun olan üretim birimlerimizde üretilmektedir. Bütün bayilerimizde üretim birimlerimizi gösteren televizyonlar bulunmaktadır.

Pilav Y İmalathanelerimiz

Pilav Y Pilavcı Bayiliği – Toplu Yemek Hizmeti – Franchise Organizasyon  Lideri | Pilavy.com – Pilavy Pilavcı Bayiliği Toplu Yemek Hizmeti Franchise  Organizasyonları Lideri

İsteyen müşterilerimiz imalathanemizi web sitemizden, Instagram, Facebook, Youtube sayfalarımızdan izleyebilirler. Amacımız konuklarımızın yedikleri yemeklerin nasıl üretildiğini görmeleri ve gönül rahatlığı ile güvenle geleneksel pilav lezzetlerinden faydalanmalarını sağlamaktır.

Üretimde hammadde olarak Türkiye’nin en iyi ürünlerini (et, yağ, bakliyat, sebze v.b) kullanmaktayız.  Kullandığımız etler helal gıda ve helal kesim sertifikalıdır.

Franchise için:

https://www.pilavy.com/franchise/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pilav Y Franchise/Bayilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma