fbpx

Sankar Sandviç Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Sankar Sandviç firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Sankar Sandviç firması 2017 yılından beri Hazır Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, ve 10 kişilik istihdam ile bayilik veren Sankar Sandviç Bayilik Bilgileri.

Sankar Sandviç Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Sankar Sandviç Kimdir?

Paketlenmiş sandviç ve hazır tost üretimi yapan sankar ürünlerinin dağıtımı ve satışı için bayilikler veriyor.

Günümüzün en önemli kavramları arasında yer alan ”ZAMAN” ı en ekonomik şekilde kullanmak adına 2017 yılında Karaman ilinde Organi̇ze Sanayi̇ Bölgesi̇nde Halil İbrahim AKBUZ tarafından kurulan firma paketlenmi̇ş hazır gıda üzeri̇ne faaliyet gösteriyor. Günümüzde hızla artan paketlemiş gıdaya olan rağben sankar sandviç bayiliği için bir fırsat olabilir.

Paketlenmiş Gıda Sektörü

Hazır yemek, kısmen pişirilmiş ve havası alınarak el değmeden paketlenerek sunulan ve tüketilmeden önce ısıtılan ya da biraz pişirilerek tüketilen ürünlerdir. Hazır gıda sektörüne geniş bir açıdan baktığımızda; kaliteli, güvenli ve ekonomiktir. Çıktı bakımından müşteri taleplerine göre yön verebilme, hızlı ve kolay değişim içindedir.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de sanayileşmenin artması ile doğru büyüyen bir sektör haline gelen hazır gıda sektörü, özellikle son 15 yılda hastaneler, okullar, nihai tüketici tarafından önem kazanmaya başlamıştır.Özellikle hızla artan şehir yaşamı sebebiyle insanlar daha pratik hızlı gıdaya ulaşmak istiyorlar. Hazır gıda sektörü ülke ekonomisi açısından bakıldığında ise, yaklaşık 10 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahiptir.

Gıda sektöründeki iş fikirlerine ulaşmak için Yeni İş Fikirleri sayfamızı ziyaret edebilir ilginizi çekecek fikirlere göz atıp işe koyulabilirsiniz.

Bazı Örnek Hazır Paketlenmiş Ürünler

Örnek görselleri yüklenen ürünler firmanın ürünleri değildir. Sektörü daha yakından tanıyabilmek için eklenmiş temsili örnek görsellerdir.

sandviç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma