fbpx

Satır Arası Kaşıbeyaz Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Satır Arası Kaşıbeyaz firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Satır Arası Kaşıbeyaz firması 2020 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, 1 adet adet bayi ve 1000 kişilik istihdam ile bayilik veren Satır Arası Kaşıbeyaz Bayilik Bilgileri.
Kardan %6 pay alarak ile çalışmaktadır.

Satır Arası Kaşıbeyaz Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Kaşıbeyaz Nedir?

60 yıllık sektör tecrübesi ile ortaya çıkartmış olduğu yeni konsepti SATIR ARASI Kaşıbeyaz Lezzet Grubunun tecrübesi ve güvencesi ile büyüyecek olan Satır Arası, geleneksel Antep mutfağının minyatür bir hali olacaktır.

Lezzetini ve güvenini Kaşıbeyaz ailesinden alan Satır Arası her kitleye ve bütçeye uygun menüsü ile kolayca gönüllerde taht kuracak, geleneksel damak tadımız olan Kebap ve çeşitlerini en iyi şekilde sunacak bir konsepte sahiptir. 

Enfes yemek çeşitleri ile donatılmış mutfağımızın yanı sıra, konumun ve mağazanın metre kara şartları uygun olması durumunda KAŞIBEYAZ BAKLAVA mağazası ile birlikte de bayilik açılabilecek olan yeni konseptimiz bulunmaktadır. Piyasa şartlarına göre rakipsiz bir şekilde büyüyecektir. Zincir mağazalar aasına kısa zamanda girecek olan Satır Arası’ nın 2020 hedefi 5 mağazadır.

Kaşıbeyaz Konseptleri

  • SATIR ARASI ortalama en az 200 m2 alana,
  • SATIR ARASI & BAKLAVA konsepti en az 250 m2 alana
  • Alışveriş merkezi Fast Food alanları için SATIR ARASI en az 80 m2 alana

Satır Arası Kaşıbeyaz Örnek Mağaza

satır arası kaşıbeyaz avm örnek

Satır arası gibi Gıda bayiliği veren firmalar bölümümüzü ziyaret edip diğer bayilik fırsatlarına göz atabilirsin.

Satır Arası Kaşıbeyaz Bayilik Bilgileri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma