fbpx

SweetBox Bayilik Bilgileri

Bu sayfada SweetBox firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. SweetBox firması 2018 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, ile bayilik veren SweetBox Bayilik Bilgileri.
Kardan %5 pay alarak ile çalışmaktadır.

SweetBox Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

2004 yılından bu yana kazanılan deneyimi ve lezzet sırlarıyla İstanbul’dan başlayarak bütün dünya tatlarını deneyebilmeniz için geliştirdiğimiz bir kutu tatlılık içermektedir. Orijinal kafe tasarımıyla Türkiye’nin en güzel, en şirin dükkanını keşfetmeye hazır olun.

Tatlı sektöründe doldurulamayan boşluğu kapatabilmek için geliştirilen birçok tatlı tüm dünyaya uzanan ürün çeşitliliğiyle sizlere keyifli anlar yaşatacak bir tarz yarattık.

Kaliteli ve doğal ürünlerin görsel zevke hitap edeceği şekilde sunulduğu, dükkan tasarımıyla bütünlük halinde olan ‘’tatlı krizine son!’’ sloganı ile 2018 yılında kurulmuştur.

SweetBox Düşük Yatırımla Yüksek Kar Sağlamak

Talebin giderek artacağını düşündüğümüz tatlı sektöründe hizmet veren işletmelerin içinde kaliteyi en ön planda tutan HELVADEM sizlere şahane bir fırsat sunuyor.

Çoğunlukla stant olarak satış yapılsa da kiosk veya mağazayla bayilik alabilirsiniz. Düşük yatırım maliyetiyle bayilik alabilirsiniz. Az riskle yüksek karlı bir işe sahip olabilirsiniz.

Vizyonumuz;

Değerlerimizden ödün vermeden bulunduğumuz tüm alanlarda değişiklik yaratarak katma değeri yüksek yatırımlar ve yer aldığımız tüm bölgelerde önder konuma yükselmek.

Misyonumuz;

Müşterilerimizi;  yeni tatlılarımız hakkında bilgi vermek, yeni satış alanları oluşturmak, mevcut satış alanlarında pay artırmak için sektörümüzü etkin kılmak ve bu sektöre özendirme, satış alanlarında, etkin ve sürdürülebilir kalitede ürün ve hizmet sunmak. Sektörümüzün, çağdaş yönetim anlayışıyla paylaşımcı ve katılımcı yönetime, kurumlara sahip olmasını sağlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma