fbpx

The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi Toptan Kahve Bayilik Bilgileri

Bu sayfada The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi firması 1982 yılından beri Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, ile bayilik veren The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi Toptan Kahve Bayilik Bilgileri.

The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi Toptan Kahve Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

The Coffee Warehouse Kimdir

Biz Biyosam şirketi olarak dünyanın seçkin kahve çekirdeklerini ithal ediyoruz. Bu ithalat aşamasında aynı kooperatifler ve arazilerin ürünlerini temin ederek her zaman standart lezzet ve kaliteyi güvence altına alıyoruz. İstanbul’da bulunan aylık 100 ton üretim kapasitesine sahip kavurmahanemizde kendi ithal ettiğimiz kahve çekirdeklerini en güzel ve sürekliliği olan kahve deneyimini yaşatmak için mevcut teknolojinin son imkanlarından faydalanarak üretim yapıyoruz.

Kahve Dükkani Bayiliği

The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi tescilli markalarımız ile ev dışı tüketim kanallarının kahve ihtiyaçlarına çözümler üretiyor, ticari bir işletmenin amiral gemisi olan kahve deneyimini standardizasyon ve profesyonellikle buluşturuyoruz .

The Coffee Warehouse kahve öğütme

Kahve Öğütme ve Kavurma

Kahve bizim kültürümüzde Türk kahvesi toz halinde olacak şekilde özdemişmiş olsada kahve demlemeye kadar gelen kısımda bir çok işlem mevcut. Kahve demlerken istediğimiz tadı yakalamak için bir çok argüman devreye giriyor

  • Çekirdeklerin aroma bileşenleri
  • Kahvenin gövdesi
  • Acılığı
  • Asitlik-ekşiliği

Bu seçeneklere göre kavurma tipine göre belirlenmektedir.En çok tercih edilen ideal kavurma tipi orta seviye kavurma tipidir. Orta kavurma tipinde kahve daha tatlıdır ve dengeli aromaya, gövde, acılık ve asitliğe sahiptir.

https://www.kahve.com/blog/icerik/kahve-kavurma-tipleri-rehberi

Daha fazla Gıda Bayilik fırsatlarına ulaşmak için tıklayınız. Sizde bu bayilik ile ilgili fikirlerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma