fbpx

Trendmood Bijuteri Aksesuar Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Trendmood Bijuteri Aksesuar firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Trendmood Bijuteri Aksesuar firması 2019 yılından beri Bijuteri sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 12 adet işletme adeti, 18 adet adet bayi ve 250.000 kişilik istihdam ile bayilik veren Trendmood Bijuteri Aksesuar Bayilik Bilgileri.

Trendmood Bijuteri Aksesuar Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Trendmood Bijuteri Kimdir?

Bugüne kadar birçok müşterimize bayilik konusunda destek verdik.Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir marka için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi… Trendmood Bijuteri; ” konusunda uzman bir ’Bijuteri Markası”. Trendmood’u diğer bujiteri firmalarından çok farklıdır sizde yakından tanıdığınız zaman fark edeceksiniz.

Trendmood’un Diğer Bijuteri Markalarından Farkları

Peki Trendmood’u, diğerlerinden neden farklıdır? Çünkü; Her şeyden önce; ”Güçlü, Güvenilir ve Yenilikçi” “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın yegane sebebi de bu. Eğer bir işi sevirek yapan bir ekipseniz işinizi sürekli geliştirip büyük hale getirmek için uğraşacaksınızdır Trendmood ekibi bunu çok yakından biliyor ve “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” diyorlar.

Trendmood Bijuteri de Sürekli Gelişim Büyüme Nasıl Sağlanıyor

Kendimizi geliştirmek, müşterilerimize yeni ürünler sunabilmek adına sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için mutlu olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. “Bahane değil çözüm üretiyoruz.” Yaptıkları işin çok kolay gözüksede aslında zor ve meşakatli bir iş olduğunun farkındalar. Birçok farklı müşterinin isteklerini planlarken, çeşitli taleplerle karşılaşıyoruz. Bu yüzden de, bayilerimizi hazırlarken”bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.” Hizmet verdikleri müşteri her kim olursa olsun, çalışma şartları nasıl düzenlenmiş olursa olsun; eğer işinde başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inananıyorlar. Trendmood’u farklı kılan sadece bunlar değil tabiki. Trendmood’u yakından tanıdığınızda neden daha “farklı” olduklarını çok daha iyi anlayabilirsiniz.

bijuteri mağazası trendmood bijuteri

Bijuteri Takı Sektöründe Yatarım Yapmak

Bijuteri sektörü özellikle 2012 yılından itibaren ivme kazanmış sektör, fuarcılık ve Aksesuar derneği iş birliği ile Fuarlar düzenlemiş ve uluslararası sermayeye yönelmiştir.

Kaynaklara göre bijuteri sektörü her yıl ortalam %20 – %30 aralığında büyüyor. Bijuteri sektöründe markalaşma çalışmaları iyi sonuç vemiş ve tekstilde aksesuar kullanımı büyümesine ivme kazandırmış. 2012 verilerine göre takı ve aksesuar pazar hacmi yaklaşık 500 milyon lira olarak dile getiriliyor.

Aynı dönem dış ticaret 250 milyon lira iken istihdam büyüklüğü yaklaşık 10.000 kişi diye belirtiliyordu. Sektör Franchising bayilik sistemleri ile büyümeye devam ediyor. Bijuteri aksesuar pazarı hacmi yıllık ortalama 1 milyar lira olarak dile getiriliyor.

Trendmood Bijuteri Aksesuar Bayilik Bilgileri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma