fbpx

Waterbabies Bayilik Bilgileri

Bu sayfada Waterbabies firmasının bayilik bilgileri yer almaktadır. Waterbabies firması 2019 yılından beri sektörlerinde hizmet vermektedir. Bayilik ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki gibidir. Firma ile sosyal medya kanallarından iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi sektöründe 1 adet işletme adeti, 2 adet adet bayi ile bayilik veren Waterbabies Bayilik Bilgileri.

Waterbabies Bayilik Bilgileri Bayilik Eğitimleri

Pazarlama
Proje
Personel

Waterbabies Bayilik

Waterbabies Franchise/Bayilik
waterbabies bayilik

0-5 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN YÜZME-DUYU DERSLERİ OYUN GRUPLARI VE SPA AKTİVİTELERİ 0-5 Yaş Arası Çocuklara Yüzme Dersleri Türkiye’de Bebek yüzme sektöründe bir ilke imza atmış olan Waterbabies firması çocuklarda doğuştan gelen nefes tutma özelliğini nasıl etkili bir şekilde kullanılmasını öğretmektedir, her çocuk için ayrı ozon yüzme havuzlarında eğitim vermektedirler. Sertifikalı eğitmenler ile çocuklarımıza sudan korkmamayı psikolojik ve fizikler olarak öğreten kadrosuna sahip oluşları, hayatları boyunca gelişebilecek olumsuz ve ekstrem durumlarda nefeslerini tutmayı ve panik yapmamayı öğretmektedirler. Özel bebekler için yüzme dersleri waterbabies firmasının en çok ilgi gören eğitimlerinden biri diyebiliriz.

Waterbabies Franchise/Bayilik
waterbabies bayilik

EĞİTİMLER, İŞ FİKİRLERİ VE BAYİLİK BİLGİLERİNDEN YARARLANMAK İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ.

Bayilik Başvurusu için

https://waterbabies.com.tr/ Adresini ziyaret edip daha detaylı bilgiler öğrenebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma