fbpx

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Bayiliği

Bayilik Eğitim Destekleri

Pazarlama
Proje
Personel

Herkesin yemeğe bayıldığı ve yemekten vazgeçemediği çiğ köfteyi artık sizin onlara satabileceğinizi söylesek? Komagene çiğ köfte bayilik vermeye hızla devam ediyor. Peki bayilik alma şartları neler, nasıl bayilik alınır?

Komagene’den bahsedecek olursak, Komagene marka ismini Kommagene Uygarlığı’ndan almaktadır. İlk olarak, 2005 yılında İstanbul’da şubesini açmıştır ve giderek varlığını büyütmeye başlamıştır. Yıllar içinde, çiğ köfteyi konsept bir marka durumuna getirmiştir. Şu an Türkiye’de sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Hatta çiğköfte denince akla gelen ilk markadır. Vizyonlarını “çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” olarak belirleyen Komagene, günümüzde son derece sağlıklı ve kaliteli ürünlerini satmaya devam etmektedir.

Komagene markası Franchisee konusunda çok titiz davranmakta ve iş ortaklıklarına önem vermektedir. Düşük yatırım maliyeti, yatırımın geri dönüş oranı ve kara geçişin hızlı olması nedeniyle bayilik almaya olan talep her geçen gün artmaktadır. Franchising sistemi ile büyüyen Komagene şubelerinin % 98’ini Franchisee olarak işletilmektedir. Günden güne de sektörde markayı başarıya götürmektedir.

Komagene, %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen ve neredeyse Türkiye’nin bütün illerinde dükkanları bulunan bir markadır. Anadolu’ya yayılmayı hedefleyen Komagene bugünlerde bayilik başvurularına ağırlık vermiş bulunmakta. Eğer sizde bu ekibin bir parçası olmak, kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız aşağıdaki form ile başvuru yaparak başlayabilirsiniz.

BAYİLİK VEREN DİĞER FİRMALARI İNCELEMEK İÇİN SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us

e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma