İşyeri Açmak

Konya Lezzet Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayilik Eğitim Destekleri

Pazarlama
Proje
Personel

Döner sektöründe öncü olan bununla birlikte gelişimine devam eden Konya Lezzet Döner ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz?

Konya Lezzet Döner, 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak kurulmuştur. Üretim hayatına bugün misyonu ve vizyonu Türkiye’nin en büyük ve kaliteli döner üreticisi olmayı hedefleyerek devam eden bir firmadır.

Ürünlerini, derisiz ve özel sosuyla soslayarak sunum yapmaktadır.

Firmanın kısa vadede amaçlarından birisi ulusal pazarda kendini ispatlamaktır. Uzun vadede amacıysa uluslararası pazarda yayılarak milli lezzetimiz olan döner lezzetini tüm dünyaya tattırmaktır.

Bu hedefini de büyük oranda şubelikler vererek gerçekleştirebileceğinin bilincinde olan firma işinin ehli, işini seven ve sadık olan girişimci ruhlu işletme yöneticisi adaylarına gerekli eğitimleri vererek fırsat oluşturmaktadır.

Fiyatların uygun olmasına rağmen hiçbir usulsüzlük barındırmayan firma, %100 tavuk eti kullanmaktadır. Hatta firma, özellikle donmuş ürün kullanmanın da ürünün tazeliğini bozacağından donmuş ürünler kullanmamaktadır. İşletme bu yüzden taze ürünler sunabilmektedir.

Çocukların gelişimi, yetişkinler sağlığını etkileyecek hiçbir ürünü üretim zincirine katmamaktadırlar.

Konya Lezzet Döner’in Girişimci Adaylarından Bekledikleri

Konya Lezzet Döner, girişimci bir ruha ve tutkulu bir hırsa sahip işletme yöneticileri aramaktadır. Başarılı öz geçmişi ve yönetim tecrübesi olup yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip işletme yöneticileri aranmaktadır.

Daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ulaşım için bilgi: Bekir Akköprü – 05072694726

İnternet sitesi için yazıya tıklayabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza sitemizden aynı zamanda aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version