fbpx

Lapt Design Cep Telefon, Bilgisayar, Laptop Aksesuarları Bayiliği

Bayilik Eğitim Destekleri

Pazarlama
Proje
Personel

Lapt Design Bayilik Bilgileri

Lapt Design akıllı cihazlar için kullanışlı, şık aksesuarlar üretme solaganı ile 2019 yılında yola çıkmıştır. Öncelikli olarak MacBook lar için taşınabilir macbook standı ile başladığı yolculuğuna şimdi 20 den fazla ürün ile devam etmektedir.

Ürettikleri deri ürünler ile piyasada diğer firmalardan farklılaşıp biraz daha bu konulara değer veren kitle ile bir araya gelmeyi hedeflemektedir. Ürettikleri çok amaçlı tam açılabilir deri laptop çantası ile piyasa yeni bir tarz kazandırma misyonlarının olduğu apaçık ortada.

Lapt Design Çanta Örnekleri

Kendi deneyimlerinden eldi ettiklerini bayilik vererek Türkiye’nin bütün illerine yaymayı hedefleyen Lapt Design. 2021 yılının başında yeni bayilik başvuruları almaya başladı. Eğer bu sektör ile ilgileniyorsanız aşağıdaki form ile başvuru yaparak başlayabilirsiniz.

Akıllı cihazların artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu bu günlerde bu sektöre girmek bizce çok mantıklı sizde kendi fikirlerinizi yorum kısmında yada İşyeri Açmak Forum‘un da dile getirebilirsiniz.

Lapt Design Bayilik Başvurusu

Aşağıdaki formu kullanarak Lapt Design firmasına ön başvuru yapabilirsini. Başvuru sonrasında size e-posta ile dönüş sağlanacaktır.  İşyeri Açmak bayilik ağı içinde en yeni bayilik veren firmalara ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz sektörler ilgili sürekli yeni bayiliklerden haberdar olmak için e-Bültenimize üye olabilirsiniz.

  e-Bülten Üyeliği

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Contact Us

   e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

   İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

   10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma