fbpx

Linktech Bayiliği

Linktech, 2008 yılında ilk şubesini açmıştır. Mobil aksesuar üreticiliği yapmaktadır. Bu alanda sizde faaliyet göstermek istiyorsanız Linktech bayiliği almayı düşünebilirsiniz.

Linktech bayilik vererek bilgi ve tecrübesini yeni iş ortakları ile paylaşmaya hazırdır.

Dünyanın belli yerlerinde 14 ülkede toplam 16 satış noktası vardır. Ulusal ve uluslararası alanda hızla büyüyen bir mobil aksesuar firmasıdır. Ürünlerini sürekli olarak geliştirip kalitesini koruyan bir markadır. Ayrıca, müşteri isteklerini ve değerlendirmelerine önem veren Linktech satış öncesi ve sonrası hizmetlerini titizlikle yürütür. Marka imajı sağlamdır ve ürünleri insana güven verir. Bu yönleriyle sektördeki diğer firmalar tarafından örnek alınmaya başlamıştır. Kısaca, sektöre öncülük etmektedir.

Linktech bayilik vererek bilgi ve tecrübesini yeni iş ortakları ile paylaşmaya hazırdır.  Ürünlerin görselliğe uygun olarak sunulmasının bir zorunluluk olduğunu düşünmüşlerdir. Bu sebeple şık stand modelleri tasarlanıp mağaza ve ya dükkana kurumsal bir hava kazandırmak amaçlanmıştır.

ÇEŞİTLİ BAYİLİK İLANLARI İÇİN SAYFAYI ZİYARET EDİNİZ.

‘Linktech Corner’ adlı bir sistemleri vardır. Bu sistem adı altında bayiler tek bir markaya bağlı kalmanın dezavantajlarını görmezler. Mağazada satışlar sektörde tanınan öncü bir firmanın kurumsal desteği ile yapılmış olur. Bu sistemin diğer bir avantajı da ürünü kendi standında satmanın son kullanıcı üzerinde oluşturacağı güven duygusuyla, kazançlı satış imkanı sunmasıdır.

‘Linktech Corner’ bayilik sistemi Silver, Gold ve Platinium olmak üzere 3 farklı kategoriye sahiptir. Bu kategoriler hakkında Linktech’ten bilgi alıp, sizde mağazanıza ve bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz bayilik paketine karar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us

e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma