İşyeri Açmak

Pala Ocakbaşı Restoran Bayilik İlanı

Bayilik Eğitim Destekleri

Pazarlama
Proje
Personel

Pala Ocakbaşı Restoran Bayiliği

1962 yılında kurulan ve günümüze kadar yarım asırdır hizmet vermekte olan Pala Ocakbaşı Restoran, müşterilerine ve bulunduğu pazara değerini kanıtlamış, köklü bir restorandır.

İşletmenin ilk ve en büyük amacı, müşterilerinin sağlığıdır. Bu amacını hayata geçirebiliyor demektir ki hijyen standartlarıyla öne çıkan işletme bir çok ödül almıştır. Bunun yanı sıra ülkemizin birçok yöresinden bir araya getirdiği zeytinyağı, şalgam, çeşitli meşrubatlar, baharatlar, mezeler ve etler gibi bir çok ürünü mutfağında bir araya getirerek müşterilerinin damağınızda eşsiz lezzetler bırakmaktadır.

Ürünlerinin tazeliğini korumaya çok önem gösteren restoran, günlük üretim yaparak ürünlerinin taze kalmasını sağlamaktadır. Bunu özellikle ocaktan istenildiği an işleyerek taze taze ürün sunarak başarmaktadır.

Restoranın Girişimcilerine Katacakları Nelerdir?

Tüm franchise şubelerinin verimli, karlı ve hatta başarılı bir restoran işletmeleri için gerekli olan eğitim ve altyapı sistemlerini tüm detaylarıyla sağlıyorlar. Bunun yanında işletme, girişimcilerine başarılı bir yönetim gerçekleştirebilmesi adına kendi prensiplerinde eğitimler vererek her şubede aynı kaliteyi yakalamayı başarıyor.

Pala Ocakbaşı Restoranının İşletmecilerinden Bekledikleri

Firma, başlangıçta işletme yöneticilerinden mağaza hakkında tecrübe sahibi olmasını beklemektedir.

Firmayı ürünleri ve konseptleriyle birlikte iyi tanımanız beklenmektedir.

Bayilik sahibinin kalite ve yönetim sistemini sürdürebilmesi ve müşteri memnuniyetinde olumlu sonuçlar alabilmesi beklenmektedir. Peki bu şartları işletme yöneticilerinin gerçekleştirebilmesi için verilen eğitimin içeriğinde hangi nitelikler vardır?

Verilen eğitimde;

Menü bilgileri ve menü hazırlığı, başarılı ürün üretimi için üretim bilgileri tarzı edinimler verilir.

Müşterilerle olumlu ilişkiler kurabilmek için müşteri hizmetleri, pazarlama ayrıntıları, sıcak satış detayları da yer almaktadır. Eğitimin baştan sona alacağı süre yaklaşık olarak bir aydır.

Bu süre zarfında da firma tarafından yönetici eğitimi alan girişimcilere yeterli destek sağlanmaktadır.

Diğer yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız yazının üzerine tıklayabilirsiniz

Exit mobile version