fbpx

Mutlubisabah’da Satıcı Olmak – 2021’de Satıcı Olmak

satıcı olmak

Mutlubisabah Nedir?

Mutlubisabah aklınıza gelebilecek her çeşit kahvaltı ürünün ev yapımı, doğal veya seri üretim şeklinde satışının yapıldığı bir sanal markettir. Ürünlerimizin kalitesini yıllardır müşterileri için stabil seviyede tutarak, bu rekabetli sektörde üst sıralarda yerlerini korumaktadırlar.

Mutlubisabah Satışlarını Nasıl Yapar?

Mutbisabah, kendi ürünlerini kalite standartlarına en uygun şekilde, müşterilerinin isteği doğrultusunda doğal ve taze olarak, satın alım sonrası sizin evinize kargolamaktadır.

Mutlubisabah’da Nasıl Satıcı Olunur?

Mutlubisabah kendi ürünlerini satışa sunduğu gibi dışarıdan satış yapmak ve market kurmak isteyen herkesi bünyesine bekliyor. Diğer online pazar yerleri gibi basit ve güvenli bir şekilde, kahvaltılık ürünlerin satışa sunulduğu bir platform olarak adını sürdürüyor.

Daha Fazla Avantajlı Bayilik ve İş Fikirleri için Sitemizi Ziyaret Ediniz.

Mutlubisabah’da Nasıl Mağaza Açılır

Yapmanız gereken tek şey ana sayfanın en üstüne sabitlenmiş şekilde bulunan SATICI OLUN butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi, yapmak istediğiniz işi ve banka hesap bilgilerinizi girmek.

Başvurunuzun ardından en kısa sürede değerlendirmeye alınıp tarafınıza bilgi sağlanacaktır.

MUTLUBİSABAH’DA MAĞAZA AÇMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Güvenilir pazar yeri: Satmış ve satacak olduğunuz her ürün mesafeli satış sözleşmesine tam olarak uygun olup, herhangi bir sorun dahilinde 7/24 çalışmakta olan destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Şirketinize reklam sağlama ve ürünlerinizin kolay satışı: Bizden alışveriş yapmayı seven her müşteri artık sizin de müşteriniz haline gelecektir. Sergilediğimiz ürünlerin ulaştığı alıcılar, yeni pazar açacak kişilerin de bu avantajdan yararlanıyor oluşu demektir.

MUTLUBİSABAH’DA SATICI OLMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

  • Şirket ticaret ünvanı
  • Şirket türü
  • Vergi kimlik numarası
  • Ticari sicil numarası
  • Satış yapılacak kategori
  • Ad soyad
  • E-posta
  • Cep telefonu numarası
  • Başka sanal pazar yerlerindeki veya kendi e-ticaret sitenizin linkleri

MUTLUBİSABAH MAĞAZASI NE KADAR SÜREDE AÇILABİLİR?

Size ait olan işlemlerin hepsini bitirdikten sonra açmak istediğiniz mağaza, talebiniz üzere işleme alınacaktır. Uygun görüldüğü ve tarafınızdan bir sorun çıkmadığı sürece en kısa sürede mağazanız online satışa hazır hale gelecektir.

Bu süreçte sorularınız, görüşleriniz ve dileklerinizi harfiyen yerine getirmek için mutlubisabah ekibi tam anlamıyla yanınızda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma