fbpx

Yeşil Künefe, Baklava, Katmer Bayiliği

Bayilik Eğitim Destekleri

Pazarlama
Proje
Personel

Künefe, baklava ve katmer Türkiye’nin doğu yöresinden çıkan tatlılarımızdır. Bu üçlü bugünlerde ülkemizin neredeyse her insanı tarafından sevilmektedir. Şerbetli tatlı ailesinden olan ve herkesin beğenisini kazanan bu tatlıları siz satmak ister miydiniz?

Künefe, baklava ve katmer Türkiye’nin doğu yöresinden çıkan tatlılarımızdır.

Yeşil Künefe Unlu Mamülleri 1986 yılında Urfa Sarayönü’nde Abdurrahman Usta tarafından kurulmuştur. Daha sonra Hacı Usta tarafından Kayseri’de künefe ve kadayıf tatlıları üzerine faaliyete geçip, büyümeye başlamıştır. Babadan oğula geçen künefe ustalığı lezzetini kaybetmemiş ve farklı çeşitler ile menüsünü genişletmiştir. Tatlıların içinde kullanılan ürünler Yeşil Künefe’ye özel olarak, yöresel üreticilerin ürünüdür. Bugün 15 işletme ve 6 bayisiyle beraber Yeşil Künefe büyümeyi amaçlamaktadır.

Eğer sizde Yeşil Künefe ailesine katılıp bulunduğunuz bölgeye kaliteli lezzetleri yaymak istiyorsanız birkaç şartı sağlamanız gerekmekte.

DAHA FAZLA BAYİLİK İLANI İÇİN SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Eğer sizde Yeşil Künefe ailesine katılıp bulunduğunuz bölgeye kaliteli lezzetleri yaymak istiyorsanız birkaç şartı sağlamanız gerekmekte. Bunlar;

  1. Finansal yeterlilik
  2. Profesyonel bir bakış açısı
  3. Çalışma sistemine uygunluk
  4. İşletmeci bilgisi

Aşağıdaki form ile başvuru yaparak süreci başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us

e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma