fbpx

FORUM

Bayilik açmak veya bayilik vermek ile ilgili aklınıza takılan sorularınız mı var? İş Dünyasına dair bilgiler mi edinmek istiyorsunuz? Yeni iş fikirleriniz ile ilgili aklınıza takılan sorulara cevap mı arıyorsunuz? İşte bütün bu sorularınız ve daha fazlasını yanıtlamak için forum.isyeriacmak.com olarak biz devreye giriyoruz.

Bir işe başlamak ve bu doğrultuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey soru sormak olacaktır. Daha sonra ikinci adım olarak bu alanda zaman harcayarak araştırma yapmak olacaktır. Eğer bu aşamaları gerçekleştiriyorsanız doğru yoldasınız demektir. Bize soru sorarak çok daha kısa bir sürede sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Hedefinize daha kısa bir zaman içerisinde ulaşabilirsiniz.

İŞ HAYATINA DAİR AKLINIZA TAKILAN SORULARI BURAYA TAKILARAK BİZE SORABİLİRSİNİZ.

Kendinizi sürekli geliştirmek ve iş hayatında başarılı olmak isteyenler için bilgi merkezi olmayı hedef edinerek güncel bilgilerimiz ile yol rehberiniz olmaya hazırız. Forum sayfamızdan sorularınızı sorabilirsiniz. Unutmayın ki soru sormak öğrenmenin temel anahtarlarından biridir.

forum

Aklınıza takılan soruları bilgilerimiz ve deneyimlerimiz doğrultusunda cevaplamaya hazırız. Ne de olsa bilgi, bölüşüldükçe artan bir hazinedir. İnsan bir şeyi ne kadar iyi bilirse bilsin, kendisinden daha iyi bilen, farklı bir bakış açısıyla bakabilen ve farklı şekilde düşünen kişilere mutlaka ihtiyaç duyar. Onun için, bir işe başlamadan önce, o iş üzerinde bilgisi olan kişilerin düşüncesi alınmalıdır.  Atalarımız ‘Bin bilsen de bir bilene danış.’ diye boşuna dememişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us

e-Bülten Kayıt Ol Fırsatları Yakala

İş ve Yatırım Konusunda GÜNCEL Kalmak İÇİN Kayıt Ol

10.000 ' den fazla kişinin kayıtlı olduğu e-Bültenimize kayıt olup Yeni İş Fikirleri, Bayilik ve İş Fırsatları hakkında güncel bilgileri kaçırma