İşyeri Açmak ekibi olarak elimizden geldiğince yeni iş kurmak isteyen kişilere bu zorlu yoldaki dikenleri ve gülleri anlatmak için çabalıyoruz. Bize sıkça sorulan soruları burda derlemeye çalıştık daha fazlası için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

İşyeri Açmak Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bayilik Bilgilerini Nerden Buluyorsunuz?

Bayilik bilgileri firmalar tarafından bize ulaştırılan verilere göre işlenip analize edildikten sonra siteye eklenmekte sizinde bayilik veren bir firmanız var ise bizimle iletişime geçip bayilik bilgilerinizi yayınlatabilirsiniz.

Benimde İş Fikrim Var Yayınyala Bilirmisiniz?

Eğer sizinde bizim gibi iş fikirleriniz var ve bunu diğer insanlarla paylaşmak için can atıyorsanız bizimle iletişime geçebilir. Sosyal medya hesaplarımızdan direk mesaj yoluyla yazınızı gönderebilirsiniz. Editör incelememizden sonra misafir yazar olarak yazınız iş fikirlerimizde yayınlanınır.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Biz Sosyal Medya, Gruplarda Tanıtın

Daha fazla kitleye ulaşmamıza yardımcı olabilmek için yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda Whatsapp, Telegram gruplarınızda paylaşarak yardımcı olabilir. Yayınlanmasını istediğiniz yazılar hakkında bizimle iletişime geçip topluluğu büyütüp geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.