2021 Yılında Satılabilecek 10 Trend Ürün

Satılabilecek trend ürün ne demektir? Bildiğiniz gibi insanların ilgisi belirli dönemlerde belirli ürünlere yoğunluk gösterebiliyor. Stres çarkı ve Slime gibi ürünler zamanında inanılmaz meşhurken günümüzde yavaş yavaş unutulmaktadır. Dolayısıyla “Stres çarkı işinde iyi para var abi.” diyerek bu işe giren abilerimiz şu anda dizlerini dövüyordur sanmaktayım.

Trend olan her ürün bir gün önemini yitirebilir. Bu nedenle bu yazımızda hem 2021 yılında trend olan hem de uzun süre bu listeden çıkmayacak ürünlere yer vermeye özen gösterdim. Sonra vay efendim bu neden yok şu neden yok kabul etmem. Fazla uzatmadan ışığı açalım ve aydınlanalım.

Virüs nedeniyle maskenin inanılmaz derece trend olduğunu biliyorsunuz bu yüzden buraya yazarak gereksiz bilgi sunmak benim kalemime yakışmaz. “Maskeyi unutmuş garibim.” Dememeniz için dipnot olarak geçeyim.

1.Egzersiz Bantları

Virüs nedeniyle bildiğiniz üzere birçok mekan kapalı. Bu 2021 yılının da en az yarısı boyuna böyle geçecek gibi gözüküyor. Doğal olarak insanlar formlarını kaybediyor zaten formu olmayan insanlarsa tatlı bir tombik oluyor. Hal böyle olunca insanlık kapalı olan spor salonlarının acısını evlerini spor salonu haline getirerek çıkarıyor.

egzersiz bandı

Nüfusumuzun büyük bir çoğunluğunun apartmanda ikamet etmesi dolayısıyla evlere koşu bandı falan alınamıyor. İnsanlık daha ucuz, daha kolay çözümlere yöneliyor. Böylece egzersiz bantları satış listelerinde üst sıralara yükseliyor. Şu an trend halinde olan bu ürün öylesine ünlendi ki yazımızda kendisine yer etmeyi başardı. Satılabilecek ürünler arasında önemli bir yerdedir efendim hani düşünürseniz diye söylüyorum.

Oldu ki düşünmüyorsanız bende çözüm çoktur. Elimizde başka ürünler de var efendim hemen şöyle takdim edeyim.

2.Masa Oyunları

Masa oyunları neden mi trend ürün? Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte vaktimizin çoğunu ekran başında geçirmeye başladık. Ailemizle dahi kaliteli vakit geçinmekten mahrum kalmaya başladık. Böylece ailemizle birlikte vakit geçirmenin yollarını aramaya koyulduk. Anlaşılan o ki cevabı masa oyunlarında bulmuşuz çünkü masa oyunları satışı yükselişte efendim.

masa oyunu

“Masa oyunları” teriminin Google amcamıza ayda 673 bin kere aratıldığını biliyor muydunuz? Üstelik bazı veliler masa oyunlarının eğiticilik yönünden faydalanmak istiyor anlaşılan çünkü “çocuklar için masa oyunları” araması ayda 81.500 defa yapılmaktadır.

Böylece masa oyunları da listemize girmeye hak kazanıyor, kendilerini tebrik ediyoruz ve sıradaki ürünümüze geçiyoruz.

3.Bebek Salıncakları

Efendim biliyorsunuz ki arada bir kalkıp tekrar konulsa da 0-18 yaş arasına sokağa çıkma yasağı mevcut. Dolayısıyla yeni nesil oyun parklarındaki oyun maceralarından uzak büyümektedir. Bunaldığı zaman parkları çare olarak bulan ebeveynlerse artık çocuklarını bu alanlara götüremedikleri için bu alanları eve taşımayı tercih ediyorlar.

Sallanma hareketi bebekleri ağlarken sakinleştirebilir veya bayıltır, bebekler de kendiliğinden susar diyelim. Yavrucaklarımın beyinleri bulamaç oluyor ve ağlamayı unutuyor gariplerim. Ebeveynler de aradığı sessizliği buluyor ve iki taraf da bu durumdan hoşnut oluyor.

salıncak

Özetle dostlarım şu anda bebek salıncakları üretim açısından ucuz tüketim açısından da talep edilen bir ürün. Minik dostlarımızın nitelikli yetişebilmesi için onlara yardımcı olabilirsiniz.

4.Koltuk Minderi

Malum virüs nedeniyle evlerimize kapandık ve çoğu işimizi masamızda oturarak hallediyoruz. Öğrenciler derslerine giriyor yetişkinlerse işlerini çevrimiçi bir şekilde ev ofis şeklinde hallediyor. Dolayısıyla saatlerce koltuk başında oturuyoruz ve başlangıçta hissedilmese dahi zamanın ilerlemesiyle birlikte rahatsızlık hissi artmaya başlıyor.

koltuk minderi

Çözüm yolu olarak insanlar koltuk minderlerini bulmuş ve bu ürün şu anda revaç görüyor. Omurga sağlığı için önemli bir üründür. Kar konusunda da kazançlı bir ürün bizden söylemesi. Satmayı bir düşünün derim.

5.Güneş Panelleri

Biraz da maliyeti pahalı ürünlerden bahsedelim. Güneş panelleri, maliyet bakımından pahalı gözükse de kar marjı bakımından oldukça getirisi olan bir üründür.

Günümüzde enerji kullanımlarında tüketim daha bilinçli hale gelmektedir. Artık insanlık dünyaya verdiği zararları kavramış ve geç de olsa çözüm yollarını arıyor olmalı ki güneş panelleri revaçta.

Elektrik faturalarının kabarık olması insanları kendi enerjilerini üretmeye yönlendiriyor. İnsanlıkta nerede beleş oraya yerleş mantığı var olduğu için herkese ücretsiz olan güneş enerjisini ısı veya elektrik enerjisine çevirerek kullanıyor.

güneş paneli

Bu elektrik üretmenin ucuz bir yoludur. Güneş panelleri için dünya çapındaki eğilim şu anda yukarı doğru ve istikrarlı. Bu, kaliteli işler yaparsanız uluslararası çapta satışlar da gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Aklına yatanlar daha ayrıntılı araştırmalara çekildiğine göre biz yolumuza devam edelim ve yeni ürünümüzü inceleyelim.

6.Çekyat

Çekyat kendimi bildim bileli gözüme çok kullanışlı bir ürün olarak görünmüştür. Çok kullanışlı değil mi? Yatacağınız zaman çekiyorsunuz ve yatıyorsunuz, oturacağınız zaman çekmiyorsunuz. Transformers gibi bir şey! Yatak ve koltuk aynı anda. İnsanlar da benim gibi düşünüyor olmalı ki bu ürünümüz de en çok satılanlar listesine girebilmiş.

Bir ürün alıyorsunuz ama iki ürün almış oluyorsunuz. Müşteriler için böylesine avantaj sağlayan bir ürün satışta nasıl olsun da kar getirmesin?

çekyat

Güneş panelleri gibi Çekyat için de dünya çapında trend sürekli artıyor. Acele edin ve bu trendde hızla para kazanmak için yataklı kanepe satmaya başlayın.

7.Araç Telefonu Tutucu

Bildiğiniz üzere ülkemizde araç kullanırken telefona bakmak sürücünün dikkatini dağıttığı akabinde kazalara sebep olduğu için yasaktır. Güvenli bir yolculuk için araç kullanırken telefona bakmayınız. Kamu spotumuzu da verdiğimize göre iyi bir yazı oluyor.

Araç kullanırken her ne kadar telefona bakmasak dahi artık gideceğimiz yolu bile navigasyon sayesinde bulabiliyoruz. Araç kullanırken cevaplamamız gereken aramalar da olmuyor değil. Hal böyle olunca insanlık bu probleme de çözüm yolu bulan bir ürün arayışına giriyor ve akıllarına araç telefonu tutucu geliyor.

araç telefon tutucu

Böylece iki eliniz direksiyonda dikkatiniz yolda varacağınız yere güvenli bir şekilde ulaşıyorsunuz. Böylesine avantajlı bir ürünü satmaz size avantaj getirecektir.

8.Bluetooth Kulaklık

Günümüzde insanlar kullanışlı ürünleri tercih etmektedir. Müzik dinlemek, telefon görüşmesi yapmak, oyun oynarken ses kasmak hepimizin gün içerisinde gerçekleştirdiği fiillerdir hiç kuşkusuz. Bu fiilleri gerçekleştirmek için ne kullanırız? Evet kulaklık ancak kablolu mu kablosuz mu? Kablosuz kulaklıkların birbirine dolanması veyahut kısa zamanda yıpranarak bozulması gibi olumsuz yanları olmadığı için revaç görmektedir.

kablosuz kulaklık

Spor yaparken aptal bir kablonun sürekli dolandığını düşünsenize. Kabloları yüzünden sürekli kulağınızdan çıkacak ve sizi rahatsız edecek. Dediğim gibi insanlar kullanışlı ürünlere revaç gösterir bu nedenle kablolu kulaklıklara nazaran kablosuz kulaklıklar en çok satışı yapılan ürünler listemizde kendisine yer ediniyor.

9.Evcil Hayvanlar İle İlgili Olan Her Ürün

İnsanlık evcil hayvanlarına bayılır ve bu sadece sevimli oldukları için değildir. Tüylü arkadaşlarımız stresimizi azaltır ve bizi aktif tutmaya yardımcı olur. Sorumluluk bilincimizin güçlenmesinde de önemlerini tartışmaya mahal yoktur. Birçok evde evcil hayvanlar, insanlar için ailenin bir üyesidir.

evcil hayvanlar

İnsanlar evcil hayvanlarına para harcamayı ve onları şımartmayı çok severler ancak onlarla ilgili ürün satın alırken, bu ürünlerini hangi maddeden yapıldığına özellikle dikkat ederler. Evcil hayvanlarının sağlığı onlar için çok önemlidir. Ürünlerinizde birinci sınıf kaliteyi hedefleyin.

10.Oyuncak Figürleri Ve Nostaljik Eşyalar

Sadece çocukların oyuncaklara ilgi duyduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bazı yetişkinler oyuncak figürleri almaya bayılırlar. Bunları koleksiyon olarak kullanmaktadırlar. Koleksiyon demişken nostaljik eşyalarının da hayranları için revaçta olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

oyuncak figürler

Anime ve dizi karakterlerinin figür oyuncakları dünya çapında talep gören ürünler arasındadır. Hal böyle olunca neden satmayasınız ki?

Bu yazımızda 10 trend üründen bahsettik. Umarım sizin için faydalı olabilmişizdir. Diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın. Sizler için emek vermek benim için bir zevkti efendim. İlerleyen günlerde farklı yazılarda buluşmak umuduyla hoş kalın, hoşça kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir